bosluk 20x10

tikla ara ust

iphone 7 ekran değişimi

İphone 7 ekran değişim fiyatı

İphone 7 ekran değişimi işlemlerimizi en güvenilir en hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız mutlaka bize uğrayın.Apple iphone 7 ekran değişimlerinden kulandığımız bütün ürünlerimiz servisimizce 6 ay ile 12 ay garantili ve kırılmaz cam hediye ediyoruz.iphone 7 ekran değişim fiyatlarımız günlük olarak güncelenmekte olup ekran ve cam bölümünde diğer bütün model ekran fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İphone 7 ekran fiyatı ne kadar ?

İphone 7 ekran fiyatı 200 TL olup 10 ile 15 dakika gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz.İphone 7 Ekran değişim fiyatları hakında detaylı bilgi için ekran cam bölümünde ayrıntılarına bakabilirsiniz.İphone 6 ekran değişimileriniz orjinal mi? İphone 7 ekran değişimi işlemi servisimizce 6 ay garantili olup taktığımız bütün ekranlar beğenmediğiniz taktirde hemen iyadesini yapıyoruz.Ekranlarımız genel olarak en kaliteli ve en iyi ürünleri kulanmaktayız.

İphone 6 ekran değişimi için başka sehirden size nasıl gönderebilirim?

İphone 7 ekran değişimi işlemi Türkiye genelinde ücretsiz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ  VE MNG Kargoları ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.İphone 7 Ekran değişimlerinizi 20 dakika gibi kısa bir süre içinde hazır halle getirip aynen gün içinde dilediğiniz kargo firması ile sizlere gönderiyoruz.

İphone 6  ekranım sağlam sadece cam kırık ne yapmam gerek?

İphone 7 ekranınız sağlam ise sadece cam değişimi ile orjinal ekranınızı onarımını uygun fiyat orjinal haline getiriyoruz.İphone 7 ekran onarım esnasında kırılma durumunda yerine yeni ekran ile aynen fiyata onarım garantisini veriyoruz.

İphone 7 ile ilgili hangi tamirleri yapıyorsunuz ?

İphone 7 ile ilgili aklınıza ne geliyorsa bütün işlemleri yapıyoruz.İphone 7 ekran değişimi,iphone 7 cam değişimi,İphone 7 kamera değişimi,İphone 7 migrofon değişimi,İphone 6 sarj soket değişimi,İphone 7 pil değişimi,İphone 7 batarya değişimi,İphone 7 zil buzzeri değişimi,İphone 7 anakart onarımı,İphone 7 yazılım işlemleri ve benzeri bütün işlemleri en güvenilir ve en hızlı bir şekilde video kamera sistemleri ile onarımınız yapıyoruz.

iphone 7  telefonum tamir süresinde bilgiler silinir mi ?

iphone 7 telefonunuzun yazımlım gibi işlemler dışında hic bir bilginiz silinmeden sizlere teslim ediyoruz. 

iPhone Ekran ve Cam değişim fiyatları için TIKLAYINIZ.

iPhone diğer teknik arıza tamir fiyatları için TIKLAYINIZ.

iphone 7 ekran degisimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

faysal
0 # faysal 08-01-2019 10:48
iphone 7 ekran değişimi ile sarj soket değişimi toplam ne kadar onarımı olur ?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 09-01-2019 16:47
Merhaba Faysal bey memnuniyetle yardımcı oluruz efendim ekran soket ile beraber 350 TL 1 SAATE teslim ederiz efendim.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Saddık Aytaç
0 # Saddık Aytaç 27-05-2018 22:33
Merhaba cep telefonumun kapanma sorunu var %40 larda direkmen kapanıyor acaba bu konuda bilgi alabilirmiyim.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 27-05-2018 22:48
Merhaba Saddık Bey malesef akılı telefonların bir çok modelinden batarya bittimine yakın böyle hattalar oluyor. Cep telefonunuzun bataryasını değiştirseniz sorun gidermis olursunuz saygılar.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim