bosluk 20x10

tikla ara ust

Htc U12 Plus Batarya değişimi

Htc U12 Plus Batarya değişimiz orjinal olup 6 ay mağazamızca garantilidir.Cep telefonunuzun bataryasını bittiryorsa Orjinal bir şekilde telefonunuzun bataryasını değiştiriyoruz.Htc u12 plus bataryası değişim süresi 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.Türkiyenin hangi bölgesinde olursa olsun ücretsiz kargo hizmetimizle bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Htc U12 Plus  Batarya Değişimi
HTC M10  Batarya değişimi:En hızlı en kaliteli hizmet veren firmamız.60 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonuçu değişmesi gerekir.şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz.Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40'lara veya yüzde 30'lere düştüğünü görebilirsiniz. Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100'ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40'ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90'ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50'ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur.İstanbul veya türkiyenin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcutur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

htc tum modeller pil degisimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Dilim Çörek
0 # Dilim Çörek 12-10-2018 08:33
Htc u11 pil değişimi için ziyaret ettiğim tufan iletişimi çok güzel bir şekilde karşılayıp pilimi değiştirdiler çok memnun kaldım teşekkürler ilgileri için.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 16-10-2018 09:19
Değerli yorumunuz için teşekürler.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim