bosluk 20x10

tikla ara ust

Samsung J7 duo ekran değişimi

Samsung Galaxy J7 Duo Ekran 

Samsung j7 duo ekran değişimlerimiz  orjinal ve garantilidir. yapılan işlemler servisimizce 6 ay garantili ve kırılmaz cam hediyeli.İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung J7 duo ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

SAMSUNG GALAXY J7 duo EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy j7 duo ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy j7 pro ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy j7 pro ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy j7 duo ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

J7 DUO

SAMSUNG j7 pro İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER:

Samsung j7 duo Ekran Değişimi

Samsung  j7 duo Soket Değişimi

Samsung j7 duo Entegre Değişimi  

Samsung j7 duo Cam Değişimi

Samsung Galaxy j7 duo Fuol Kasa Değişimi

Samsung Galaxy j7 duo Batarya Değişimi

Samsung j7 duo Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri

Samsung j7 duo Yazılım Program Günceleme

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Hatice Erin
0 # Hatice Erin 02-11-2018 23:30
Samsung J7 duo ekran ve camı kırık fiyat alabilirmiyim?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 03-11-2018 12:28
180 TL EFENDİM
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim