bosluk 20x10

tikla ara ust

İphone 8 ekran fiyatı

İphone 8 ekran değişim fiyatı

İphone 8 ekran değişimi işlemlerinizi en güvenilir en hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız mutlaka bize uğrayın.Apple iphone 8 ekran değişimlerinden kulandığımız bütün ürünlerimiz servisimizce 6 ay garantili ve kırılmaz cam hediye ediyoruz.iphone 8 ekran değişim fiyatlarımız günlük olarak güncelenmekte olup ekran ve cam bölümünde diğer bütün model ekran fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İphone 8 ekran fiyatı ne kadar ?

İphone 8 ekran fiyatı 250 TL olup 10 ile 15 dakika gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz.İphone 8 Ekran değişim fiyatları hakında detaylı bilgi için ekran cam bölümünde ayrıntılarına bakabilirsiniz.İphone 6 ekran değişimileriniz orjinal mi?İphone 8 ekran değişimlerimiz servisimizce 6 ay garantili olup taktığımız bütün ekranlar beğenmediğiniz taktirde hemen iyadesini yapıyoruz.Ekranlarımız genel olarak en kaliteli ve en iyi ürünleri kulanmaktayız.

İphone 8 ekran değişimi  için başka sehirden size nasıl gönderebilirim?

İphone 8 ekran değişimi işlemlerimizi Türkiye genelinde ücretsiz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ  VE MNG Kargoları ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.İphone 8 Ekran değişimlerinizi 20 dakika gibi kısa bir süre içinde hazır halle getirip aynen gün içinde dilediğiniz kargo firması ile sizlere gönderiyoruz.

İphone 8 ekranım sağlam sadece cam kırık ne yapmam gerek?

İphone 8 ekranınız sağlam ise sadece cam değişimi ile orjinal ekranınızı onarımını uygun fiyat orjinal haline getiriyoruz.İphone 8 ekran onarım esnasında kırılma durumunda yerine yeni ekran ile aynen fiyata onarım garantisini veriyoruz.

İphone 8 ekran ile ilgili hangi tamirleri yapıyorsunuz ?

İphone 8 ile ilgili aklınıza ne geliyorsa bütün işlemleri yapıyoruz. İphone 8 ekran değişimi,iphone 8 cam değişimi,İphone 8 kamera değişimi,İphone 8 migrofon değişimi,İphone 8 sarj soket değişimi,İphone 8 pil değişimi,İphone 8 batarya değişimi,İphone 8 zil buzzeri değişimi,İphone 8 anakart onarımı,İphone 8 yazılım işlemleri ve benzeri bütün işlemleri en güvenilir ve en hızlı bir şekilde video kamera sistemleri ile onarımınız yapıyoruz.

iphone 8 ekran telefonum tamir süresinde bilgiler silinir mi ?

iphone 8 telefonunuzun yazımlım gibi işlemler dışında hic bir bilginiz silinmeden sizlere teslim ediyoruz.

iphone 8 ekran degisimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Felay Ay
0 # Felay Ay 27-01-2019 19:37
İPhone 6 ekran değişimi zamanlama süper 10 dakika gibi bir sürede iPhone teşefonumun ekranını değiştirdiler fiyat süper kesinlikle.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 28-01-2019 15:17
Değerli yorumunuz için çok teşekürler efendim iphone 6 ekran değişimleri 10 dakika ile 15 dakika arası teslim ediyoruz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Canan Aylu
0 # Canan Aylu 27-01-2019 16:33
İphone Telefonumun ekranını değişimini yaptım çok uygun fiyata ve kaliteli bir işçilik yaparak işlemlerini yaptılar ilgilerinden dolayı teşekkürler.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 28-01-2019 15:18
Yorumunuz için çok teşekürler efendim
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Hasan
0 # Hasan 08-01-2019 07:53
iPhone 8 telefonum ön yüzündeki ekran camı kırıldı bir kaç yere gösterdim çok yüksek fiyatlar verdiler.Tufan iletişim saolsun bu konuda yardımcı oldular %80 daha uygun fiyata yaptılar çok memnun kaldım.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 28-01-2019 15:21
Kesinlikle iphone ekranlarınızın görüntüleri sağlam ise sadece cam değişimini yaparak değişimlerinini sağlıyoruz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim