bosluk 20x10

tikla ara ust

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi

XİAOMİ Mİ 9 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Xiaomi mi 9 ekran değişimi fiyatı -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 50 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.Xiaomi mi 9 ekran xiaomi mi ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Redmi mi 9  Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi mi ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi mi 9 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

www.telefontamircin 1

Xiaomi Mi 9  Ekran değişimi süresi

Biz telefontamircin olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müsterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büttün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi Mi 9  ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 20 ile 40 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

XİAOMİ Mi 9  İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

XİAOMİ Mİ 9  Kamera değişimi

XİAOMİ Mİ 9  Arka Kapak Değişimi

XİAOMİ Mİ 9  Cep telefon Hoparlör tamiri

XİAOMİ Mİ 9 Mikrofon Değişimi

XİAOMİ Mİ 9  Sıvı Teması Onarımı

XİAOMİ Mİ 9  Batarya Değişimi

XİAOMİ Mİ 9  Sarj Soket Değişimi

XİAOMİ Mİ 9 Kasa Değişimi

XİAOMİ Mİ 9 Yazılım Güncelemesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Blog

İletişim