bosluk 20x10

tikla ara ust

Tablet Tum Modeller Pil Değişimi

TABLET TUM MODELLER PIL DEĞİŞİMİ

Tablet model cep telefonları pil değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde  teslim ediyoruz.Tablet hangi model olursa olsun 20 ile 40 dakika gibi bir sürede telefonunuzu hazırlayıp size teslim ediyoruz.telefonunuz güzel bir sekilde bakımlarınıda ücretsiz yapıyoruz.

Alcatel Pixi 3 Pil Değişimi

Alcatel Pixi 4 Pil Değişimi

Casper Via L8 Pil Değişimi

Casper Via S10 Pil Değişimi

Casper Via S8 Pil Değişimi

iPad 2 Pil Değişimi

iPad 3 Pil Değişimi

iPad 4 Pil Değişimi

iPad 5 Pil Değişimi

iPad Air Pil Değişimi

iPad Air 2 Pil Değişimi

iPad  Pil Değişimi

iPad Mini Pil Değişimi

iPad Mini 2 Pil Değişimi

iPad Mini 3 Pil Değişimi

iPad Mini 4 Pil Değişimi

iPad Pro Pil Değişimi

iPad Pro 2  Pil Değişimi

Lenovo Tab 2 Pil Değişimi

Lenovo Tab 3.8 Pil Değişimi

Lenovo Tab 4.1 Pil Değişimi

Lenovo Tab Yoga Book Pil Değişimi

LG G Pad 10.1 Pil Değişimi

LG G Pad 7.0 Pil Değişimi

LG G Pad 8.3 Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab 3 Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab 3 Lite Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab 4 Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab A Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab S Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab S2 Pil Değişimi

Samsung Galaxy Tab Pro Pil Değişimi

Sony Xperia Z Tablet Pil Değişimi

Sony Xperia Z2 Tablet  Pil Değişimi

Sony Xperia Z3 Tablet  Pil Değişimi

Sony Xperia Z4 Tablet  Pil Değişimi

Vestel Pepee Tablet Pil Değişimi

Vestel V Tab 7015  Pil Değişimi

Vestel V Tab 7810 Pil Değişimi

Vestel V Tab 8010 Pil Değişimi

Vodafone Smart Tab 7 Pil Değişimi

Vodafone Smart Tab Mini 7 Pil Değişimi

tablet tum modeller pil degisimi

TABLET TUM MODELLER İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Tablet Tum Modeller Ekran Değişimi.

Tablet Tum Modeller Soket Değişimi.

Tablet Tum Modeller Kasa Değişimi.

Tablet Tum Modeller Batarya Değişimi.

Tablet Tum Modeller Entegre Değişimi .

Tablet Tum Modeller Cam Değişimi. 

Tablet Tum Modeller Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Tablet Tum Modeller Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Mağazamız

 

tufan iletisim brosur

 

“Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

Kargo konusunda ülkemizin en güzide kuruluşu olan MNG kargoyla özel anlaşmamız var. Markası ne olursa olsun cep telefonunuzu MNG kargo personelleri gelir, evinizden teslim alarak firmamıza ulaştırır. Ekran, cam değişimi, soket değişimi entegre değişimi vb. bütün sorunlar için yapacağınız ilk ve tek iş, MNG kargo müşteri temsilcilerini aramaktır. 317 321 029 kargo Numaramız 7/24 hizmetinizdedir.

 

Ücretsiz Kargo Çağırın

 

logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

logo yurtici Telefon: 444 99 99

Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?
Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

İletişim Bilgilerimiz
Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabeladaCEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

Ulaşım İmkanlarımız
Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dkFikirtepemetrobüs durağına 3 dkZiverbey minibüs yoluna 2 dkZiverbey 5 dkPendik Metrosuna 5 dkMarmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu
İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

Ücretsiz kargo çağırmak
Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.
Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz
Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

*kargolar tek taraflı ücretsizdir.


 

 

0216 330 12 12
0553 711 72 72
0553 722 72 72 (whatsapp)

 

 
yol tarifi aciklama 1

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Blog

İletişim