bosluk 20x10

tikla ara ust

Samsung Galaxy J570 Ekran Değişimi

Samsung J5 Prime Ekran Değişimi

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung J 5 PRİME ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

SAMSUNG GALAXY J5 PRİME  EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy J5 prime ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy J5 prime  ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy J5 prime ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy J5 prime ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

SAMSUNG J5 prime İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung J5 prime Ekran Değişimi.

Samsung J5 prime Soket Değişimi.

Samsung J5prime Kasa Değişimi.

Samsung J5 prime Batarya Değişimi.

Samsung J5 prime Entegre Değişimi .

Samsung J5 prime  Cam Değişimi. 

Samsung J5 prime Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung J5 prime  Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Nagihan Canbay
0 # Nagihan Canbay 25-06-2018 22:44
Merhaba Arkadaşlar Samsung note 5 cep telefonumun ekranını değiştirmek için Muğla Bodrum da Gönderdim kesinlikle çok memnun kaldım ve çok uygun fiyata yaptılar göstermiş oldukları. İlgiden dolayı teşekürler
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 26-06-2018 11:22
Merhaba Nagihan hanım memnun kaldığınıza çok sevindik. Kesinlikle Türkiyenin neresinden olursa olsun CEP TELEFONLARINIZ SERVİSİMİZE geldiğinden en titiz bir şekilde onarıp aynen gün içerisinde teslim ediyoruz. Yapılan bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup kargo aynen şekilde ücretsiz efendim SAYGILAR.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim