bosluk 20x10

tikla ara ust

Samsung Galaxy A300 Ekran Değişimi

Samsung A3  Ekran Değişimi

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung A3 2016  ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

SAMSUNG GALAXY A3 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy A3  ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy A3 2016  ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy A3  ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy A3  ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

SAMSUNG A3  İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung A3  Ekran Değişimi.

Samsung A3 Soket Değişimi.

Samsung A3 Kasa Değişimi.

Samsung A3 Batarya Değişimi.

Samsung A3 Entegre Değişimi .

Samsung A3  Cam Değişimi. 

Samsung A3 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung A3 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Cafer Soylu
0 # Cafer Soylu 15-05-2018 13:52
Kesinlikle hizmetlerinden çok memnun kaldım çok ilgililer çok teşekür ediyorum. Samsung j7 pro cam değişimi yaptım.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 15-05-2018 17:59
Merhaba Cafer bey bu değerli yorumunuz için çok teşekür ediyoruz saygılar efendim. Kesinlikle servisimizde yapılan bütün değişim parçaları 6 ay garantilidir bizim için en önemlisi müsteri memnuniyetidir.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Şerif Şahin
0 # Şerif Şahin 27-04-2018 14:34
Merhaba Samsung cep telefonum var çok erken şarj bitiriyor %40 tan sonra hemen kapanıyor açılmıyor sorun ne olabilir bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 27-04-2018 15:05
Merhaba Şerif bey memnuniyetle yardımcı oluruz buyrun getirin hemen işlemlerine başlıyalım efendim.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim