bosluk 20x10

tikla ara ust

Samsung Galaxy N910 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

İstanbul Kadıköy  en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız   Samsung Note 4  ekran değişimi,cam değişimi soket değişimi program yazılım vb bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız.Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ,güleryüz anlayışıdır.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy Note 4 ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy Note 4 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü  olan %100  orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir. 

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy Note 4 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung Galaxy Note 4 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

SAMSUNG Galaxy Note 4 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi.

Samsung Galaxy Note 4 Soket Değişimi.

Samsung Galaxy Note 4 Kasa Değişimi.

Samsung Galaxy Note 4 Batarya Değişimi.

Samsung Galaxy Note 4 Entegre Değişimi .

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi. 

Samsung Galaxy Note 4 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Samsung Galaxy Note 4 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Ahmet Arık
0 # Ahmet Arık 24-03-2018 23:59
Merhaba Arkadaşlar Samsung cep telefonumun tamirini yaptım çok memnun kaldım Arkadaşlar çok iyi ve Müsteri destekleri Hizmetleri çok ve kaliteli teşekürler.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 25-03-2018 20:24
Merhaba Ahmet bu değerli yprumunuz için çok teşekür ederiz saygılar efedim.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim