bosluk 20x10

tikla ara ust

Türk Telekom Venus V5 Ekran Değişimi

Garanti: 12 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

  TÜRK TELEKOM VENUS V5 CAM VE EKRAN DEĞİŞİMİ

TÜRK Telekom Venus V5 Ekran Değişimi Hakkında Bilgilendirme : Düşme,çarpma veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren telefon ekranınız,genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görmektedir.

AVEA telefonlarda,Ekran Değişimi,Ön Cam Değişimi ve Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. Telefonun ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda,LCD Ekran,Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi gerekmektedir.Telefonun dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş AVEA telefonlar için de aynı durum geçerlidir.

Aşağıda belirtilen arıza durumlarında,LCD Ekran değişmesi gerekmektedir.

 • TÜRK TELEKOM Venus V5 LCD Ekran Değişim ( TÜRK TELEKOM TT175 Kırık LCD )
 • TÜRK TELEKOM Venus V5 Ön Cam Değişim ( TÜRK TELEKOM TT175 Kırık Ön Cam )
 • TÜRK TELEKOM Venus V5 Dokunmatik Panel Değişim ( TÜRK TELEKOM TT175 Dokunmatik Çalışmıyor )
 • turk telekom venus v5 ekran degisimi
 • Mağazamız

   

  tufan iletisim brosur

   

  “Kargolarınız ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.”

  Kargo konusunda ülkemizin en güzide kuruluşu olan MNG kargoyla özel anlaşmamız var. Markası ne olursa olsun cep telefonunuzu MNG kargo personelleri gelir, evinizden teslim alarak firmamıza ulaştırır. Ekran, cam değişimi, soket değişimi entegre değişimi vb. bütün sorunlar için yapacağınız ilk ve tek iş, MNG kargo müşteri temsilcilerini aramaktır. 317 321 029 kargo Numaramız 7/24 hizmetinizdedir.

   

  Ücretsiz Kargo Çağırın

   

  logo yurtici Gönderi Kodu: 409 674 927

  logo yurtici Telefon: 444 99 99

  Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.Tufan İletişim’i diğer teknik servislerden ayıran tek fark “ücretsiz kargo çağırmak” değildir. Paketlemelerde havalı ambalaj sistemi kullanıyoruz. Çünkü bir emanet olarak bize gönderdiğiniz cep telefonunuzda ezilme, yamulma, kırılma gibi zararlar oluşmasına izin vermeyiz. Amacımız cep telefonunuzun tamirden sonra da en kaliteli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

  NOT: Lütfen göndermiş olduğunuz kargonun içerisine TELEFON, ADRES, varsa TELEFON ŞİFRENİZİN BİLGİLERİNİ eklemeyi unutmayın.

  Ödemeyi Nasıl yapabilirim ?
  Kargo şirketleri ile gelen ürünler elimize ulaşıldıktan sonra genel testlerini yapıyoruz.Telefonun masrafını cıkardıktan sonra siz değerli müsterilerimize sunuyoruz müsteri onayı aldıktan sonra onarımına başlıyoruz.Cep telefonunuz hazır halla geldikten sonra SSS Bölümünde sistemimizde kayıtlı olan banka bilgilerimizden havale veya EFT  yaptıktan sonra  faturasını kesiyoruz.cihazınız hazır olup aynen gün içerisinde dilediğiniz kargo şirketi  ile sizlere garanti belgesi ve faturası ile beraber gönderiyoruz..

  İletişim Bilgilerimiz
  Hasanpaşa İş Bankasını geçtikten sonra tabeladaCEP TELEFONU HASTANESİ – TUFAN İLETİŞİM(yazan köşe dükkan)

  Ulaşım İmkanlarımız
  Söğütlü çeşme metrobüs durağına 2 dkFikirtepemetrobüs durağına 3 dkZiverbey minibüs yoluna 2 dkZiverbey 5 dkPendik Metrosuna 5 dkMarmaraya YakınKadıköy tarafından gelirken Hasanpaşa İş bankasını geçince ilk telefoncu
  İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

  Ücretsiz kargo çağırmak
  Kadıköy’de hizmet veren en eski cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet üretmeye devam ediyor. Tufan İletişim olarak zaman kaybına tahammül edemeyen siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısan zamanda çözmeye gayret ediyoruz.
  Yıllardır kullandığımız cep telefonlarında zaman zaman tamir ve değişim sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Biz sadece telefon tamirine değil tamir sonrası çözüme odaklı bir firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

  Ücretsiz Kargo Hizmetimiz
  Sektöründe bir numara olmayı hedefleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “onarım sonrasında da hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur. Ülkemizde yeterince dikkate alınmayan “onarım sonrası hizmet” konusunda garanti veren tek kuruluşuz. 7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, sorunlarınızı en ivedi bir şekilde çözmek için derhal iletişime geçeriz. Çünkü vizyonumuz müşteri memnuniyetini en yüksek yerde tutmaktır. Tamir olsun, değişim olsun her türlü sorununuza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışına uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

  Edirne’den Artvin’e, Hakkari’denTrabzon’a ülkemizin her yerinden bize çok rahat ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünler için tek kuruş ödemenize gerek yoktur. Gönderdiğiniz cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz aynı gün içinde sizinle görüşme sağlıyoruz. Uzman profesyonel ekibimizle aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir ediyor, kargo ile adresinize gönderiyoruz.

  *kargolar tek taraflı ücretsizdir.


   

   

  0216 330 12 12
  0553 711 72 72
  0553 722 72 72 (whatsapp)

   

   
  yol tarifi aciklama 1

   

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

Turan Elibolu
+1 # Turan Elibolu 27-01-2018 14:24
İyi günler Vestel cep telefonum var son güncellemeden sonra çok yavaş çalışmaya başladı bilgilerim silinmeden yazılım atabilirmişsiniz acaba ?
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
Tufan İletişim
0 # Tufan İletişim 27-01-2018 17:40
Memnuniyetle yardımcı oluruz efendim bilgilerinizi yedekleyip yazılım atıyoruz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Blog

İletişim