Hakkımızda

Hakkımızda

Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi, 1994 yılı itibariyle teknik servis ve yazılım alanında hizmet vermeye başlamıştır. Var olduğu günden itibaren farklı birçok markaya hizmet veren Tufan İletişim marka vizyonu ve misyonunu müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve bu yolda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi, teknolojik değişim ve gelişmeleri takip ederek, telefon, tablet ve akıllı saatlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, yapılan işlemleri titizlikle tamamlayan ve kaliteden asla ödün vermeyen bir kuruluştur.

Teknolojik gelişmeleri takip eden profesyonel bir teknik ekip ile birlikte çalışan Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi, müşteri memnuniyetini konusunda oldukça hassas bir markadır. Müşteri memnuniyeti adına müşterilerine garanti kapsamı ve tamir süreçleri ile ilgili destek olan, oldukça hızlı hizmet veren Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi Türkiye’nin her yerine kargo imkanı sunarak tüm müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Yapılan tüm işlemler için 6 ay ile 12 ay arasında garanti hizmeti veren ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile teknik servis imkanı sağlayan Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi, hem misyonunu hem vizyonunu müşteri odaklı olarak belirlemiştir.

%100 müşteri memnuniyeti hedefleyen Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi, aynı gün onarım ve kargo hizmeti gibi alanlarda da hizmet vererek ve bu yolda birçok çalışmayı yürütmeye devam etmektedir.

Tufan İletişim Cep Telefonu Hastanesi, gelişen ve değişen teknolojik değişimleri takip ederek, tüm cep telefonlarını, tabletleri ve akıllı saatleri tamir edebilir olmayı hedeflerken müşteri memnuniyetini de göz önünde bulunduran bir markadır.

Kalite Belgelerimiz

İSO 9001

Marka Tescil

Mesleki Yeterlilik

Moka Yetkili Temsilci

Turkcell

Paycell

Türk Telekom