What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Ürünlerimiz

Asus Rog Phone 5 UltiMate Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Kategoriler:

Açıklama

Asus Rog Phone 5 UltiMate Ekran Değişimi

Tufan İletişim olarak Asus Rog Phone 5 UltiMate Ekran Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır. Cihazlarınızın değişimi oldukça temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır

Bilindiği üzere Asus cep telefonu onarım aşamasında ister yetkili satıcıdan randevu almanız isterseniz de sıradan bir yerden ücret karşılığında tamir ettirmeniz gerekiyor. Telefonlar hayatımızda önemli yer kaplıyor, ve bu sebeple çok acil gerekli olduğunda süreci beklemek istemeyenler tercihini diğer servislerden yaptırmakta. Bu sebep ile güvenilir bulduğu ve maliyet olarak kendine mantıklı gelen teknik servisleri tercih edenlerin sayısı fazlaca bulunmakta.

Servis Garanti

Ekran çatlaması veya ekranın değiştirilmesi ne yazık ki garantiye girmez ve yetkili servisler bunun için oldukça fazla ücret talep ederler. Özellikle Asus servisinin bir cam değiştirmek için telefonumuzun güncel fiyatının neredeyse yarısına kadar ücret istemeyi uygun görmektedir. Tüketiciler bu kısımda fazla ödeme yapmak yerine yetkili bir servis olan X acentesi aracılığıyla telefonunu tamir ettirmek isteyebilir. Bu, hem yüksek ücretler ödenmek zorunda kalmamasını sağlayacaktır hem de zamandan tasarruf edilmesine vesile olacaktır.

Orijinal merkezde cam değiştirme maliyetinin sadece 1/3’ü ile  bu konuda size yardımcı olacak teknik ekibimiz sayesinde hem zamandan tasarruf edip hem de cebinizi koruyabilirsiniz.

Asus Rog Phone 5 UltiMate Ekran Değişimi Garanti Süresi

Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay süre ile yedek parça ve işçilik garantilidir.

Asus Rog Phone 5 UltiMate Ekran Değişimi Orijinallik

Asus ekran değişimi yaparken en uzun ömürlü olan, bozulma olasılığı en düşük olan kesinlikle orijinal ekranları kullanmaktayız. Orijinal ekran yenilemeleri uzun vadede düşünüldüğü zaman en başarılı olan yöntemdir.

Ekran Değişimi Dışında Yapmakta Olduğumuz İşlemler

Asus Rog Phone 5 UltiMate Arka Kapak Değişimi,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Şarj Soket Değişimi,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Entegre Değişimi,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Kulaklık Değişimi,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Kasa Değişimi,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Mikrofon Değişimi,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Anakart Onarımı,

Asus Rog Phone 5 UltiMate Batarya Değişimi,

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi5 Prime Cam Değişimi

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Asus Rog Phone 5 UltiMate Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir