What's App İletişim

Ürünlerimiz

Samsung Galaxy J530 Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Açıklama

SAMSUNG GALAXY J530 EKRAN DEĞİŞİMİ

Samsung J5 Pro ekran değişim fiyatları sitemizde günceldir.Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümünde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung J5 Pro ekran değişimini sağlıyoruz.Telefonunuz iş yoğunluğuna göre 20 dakika ile 1 saat gibi sürede teslim ediyoruz.Samsung J5 Pro telefonunuz ekran,cam,sarj soket,kulaklık değişimlerinden sonra 6 ay boyunca garantili altında olup size garanti belgesi ile taktim ediyoruz.

Samsung J5 Pro telefon onarımında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmeden gerçekleştiriyoruz.

Samsung J5 Pro telefon ekran değişimi yaparken en sağlam ve en uzun ömürlü olan 0 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun zaman kulanacağınız en başarılı olan yöntemdir.Samsung J5 Pro  Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parçalar piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra tedarik etmekteyiz. Samsung J5 Pro  ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung J5 Pro telefon ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz..

Samsung j530  cep telefonunuz dış kısmı kırık ise görüntü varsa kulanımda herhangi bir sorun bulunmuyorsa telefonunuz sadece ön camını orjial parçalar kulanarak değişimini sağlıyoruz.Samsung dış cam değişimlerimiz kesinlikle orjinal bir şekilde değişimi sağlanır ve herhangi bir performans değişikliği olmamaktadır.

SAMSUNG CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİMLERİ

TELEFON EKRAN DEĞİŞİMLERİ

Samsung Galaxy J5 Pro Cam Değişimi 

Samsung  J5 Pro Galaxy Ekran Cam Değişimi -100 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.280 TL gibi paralar ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz Telefon tamircin Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Samsung J5 Pro Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Samsung J5 Pro Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Samsung Galaxy J5 Pro Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla Samsung J5 Pro LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, 0 Orjinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 30 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

Samsung j530 Cam değişimlerimiz baloncu,kabarma vb tufan iletişim olarak 6 ay garanti verilmektedir.

SAMSUNG Galaxy J530 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Samsung Galaxy J5 Pro Kamera değişimi
Samsung J5 Pro Kamera Değişimi: Samsung cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Samsung J5 pro Hoparlör Değişimi:Cep telefon sorunların en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olraka firmamız orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Samsung J5 Pro Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy J530 Aksesuar Değişen Parçalar

Samsung J5 Pro Batarya değişimi: Samsung J5 Pro Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa 0 veya @ kapanıyorsa batarya değişimi gerekir.

Bu durumlarda samsung J5 Pro telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung J5 Pro Sarj Soket Değişimi: Samsung kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

Samsung Galaxy J5 Pro Kasa Değişimi:Samsung Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung J5 Pro cep telefonu sıvı temas onarımı:Samsung J5 Pro Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cep telefonunuzun ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise samsung J5 Pro çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan ve en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye düşer ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jeleri kulanarak onarımı yapıyoruz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Samsung Galaxy J530 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir