What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Ürünlerimiz

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi

(2 müşteri değerlendirmesi)

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

SAMSUNG GALAXY M31 EKRAN DEĞİŞİMİ 

Samsung  Galaxy M31 Ekran Değişimi Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 1 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan %100 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi  ile kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung galaxy M31 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Samsung M31 Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor?

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi 

Samsung M31 Galaxy Ekran  Değişimi -250 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.450 TL gibi paralar ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz Telefon tamircin Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Samsung M31 Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Samsung Galaxy Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 80 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

SAMSUNG Galaxy M31 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Samsung Galaxy M31 Kamera değişimi
Samsung M31 Kamera Değişimi: Samsung M31 cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Samsung M31 Hoparlör Değişimi:M31 Cep telefon sorunların en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olraka firmamız orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Samsung M31 Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy M31 Aksesuar Değişen Parçalar

Samsung M31 Batarya değişimi: Samsung M31 Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa %30 veya %40 kapanıyorsa batarya değişimi gerekir.

Bu durumlarda samsung M31 telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung M31 Sarj Soket Değişimi: Samsung M31 kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

Samsung Galaxy M31 Kasa Değişimi:Samsung M31 Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Samsung M31 cep telefonu sıvı temas onarımı:Samsung M31 Cep telefonları elektronik anlamda sıvı temasına maruz kaldığı durumda cep telefonunuzun ünitesi olan anakartından zarar görür. Sebebi ise samsung M31 çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz ekranı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa cihazın en çok enerji harcayan ekranın aydınlatılmasını sağlayan ve en yüksek enerji değerlerinin o anda etkin olduğu ekranın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalarak kısa devreye düşer ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda anakartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür.Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jeleri kulanarak onarımı yapıyoruz.

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi için 2 değerlendirme

 1. Hasan

  Samsung galaxy m31 ekran cam fiyatınız ne kadar ?

  • Tufan İletişim

   Merhaba Hasan bey;

   Samsung galaxy m31 cam değişimi sağlarız efendim .

   Siz değerli müsterilerimizi mağazamızda görmekten mutluluk duyarız.

   Saygılarımızla

   Tufan İletişim

 2. Beyza

  Daha önce farklı bir cihazını yaptım çok memnun kaldım bu model için güncel değişim fiyatı istiyordum.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir