What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Ürünlerimiz

Sony Xperia XA2 Ultra Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Sony XA2 Ultra Ekran Değişimi

Sony Xperia XA2 Ultra Ekran değişimi Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Sony XA2 Ultra Ekran Değişimi Ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 1 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.TUFAN iLETİSİM’DE yaptığınız tüm ekran değişim işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Sony Xperia H4233 telefon ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan 0 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal Sony Xperia XA 2 ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI GÜNCEL LİSTE

SONY XPERİA TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

Sony XA2 Ultra Ekran Değişim Fiyatı Onarım Süresi?

Sony  Xperia XA2 Ultra ekran değişim fiyatımı 420 TL ekran değişimlerimiz servisimice 6 ay garantili 30 TL değerinde kırılmaz cam hediyeli 20 dk teslim.Sony H4233 Telefon Ekran Değişimlerimiz Kesinlikle en kaliteli en iyi ürünlerde oluşmaktadır.

Sony XA2 Ultra cam Değişimi 

Sony XA2 Ultra Ekran  Cam Değişimi -220 TL  Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın.XA 2 telefonuza 500 TL gibi paralar ödeyip orjinal görünümlü yan sanayi ekranlar taktırmayın.

Biz Telefon tamircin Ekibi olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz.

Sony Xperia XA 2 Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz.

Sonrasında Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Stoklarımızdaki Sony Xperia XA2 Ultra Orjinal Ön Camlarımızdan bir tanesini alarak OCA Maddesini uyguluyoruz.

Bu OCA Maddesi fabrikalarda ekran ve cam birleştirilmesinde kullanılan ısı yalıtımlı Esnek bir malzemedir.

Daha sonra Fabrikada kullanılan makinelerin aynısıyla LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Cam değişiminin Avantajları çok fazladır.

Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orjinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, 0 Orjinal olacaktır.

Yapılan işlemler, Toz almaya – sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 30 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir.

SSony XA 2 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Sony XA 2 Kamera değişimi
Sony XA2 Ultra  Kamera Değişimi: Sony cep telefonumuzun özeliklerin başında gelen kamera özelikleri çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcılar için çok önemli bir yer tutuyor.

Sony XA2 Ultra Hoparlör Değişimi:Cep telefon sorunların en çok raslanan ses problemlerin başında gelen zil ses müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü olraka firmamız orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Sony Xperia XA 2 Ultra Mikrofon Değişimi:Bütün akılı cep telefonların 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır.cep telefonunuz karşıya ses gitmiyorsa. veya watsap ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuşutuğun zaman üst mikrofon çalışmıyorsa Kesin çözüm bizde bütün model cep telefon mikrofonları orjinal olarak değişimini sağlıyoruz.

Sony Xperia XA2 Ultra  Aksesuar Değişen Parçalar

Sony XA 2 Ultra Batarya değişimi: Sony XA 2 Cep telefonuzun bataryası az gidiyorsa 0 veya @ kapanıyorsa batarya değişimi gerekir.

Bu durumlarda Sony XA 2 telefonuzun batarya değişimini uzman teknisyenler tarafında 20 dakika gibi bir sürede teslim ediyoruz.

Sony XA2 Ultra Soket Değişimi: Sony kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.

Sony XA2 Ultra Kasa Değişimi:Sony Kasa veya arka değişimlerimiz orjinal olup 1 saat gibi bir sürede teslim ediyoruz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sony Xperia XA2 Ultra Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir