What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Xiaomi 13 Lite Ekran Değişimi

(1 müşteri değerlendirmesi)

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Kategoriler:

Açıklama

Xiaomi 13 Lite Ekran Değişimi

Tufan İletişim olarak Xiaomi 13 Lite Ekran Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır. Cihazlarınızın değişimi oldukça temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır

Bilindiği üzere Xiaomi cep telefonu onarım aşamasında ister yetkili satıcıdan randevu almanız isterseniz de sıradan bir yerden ücret karşılığında tamir ettirmeniz gerekiyor. Telefonlar hayatımızda önemli yer kaplıyor, ve bu sebeple çok acil gerekli olduğunda süreci beklemek istemeyenler tercihini diğer servislerden yaptırmakta. Bu sebep ile güvenilir bulduğu ve maliyet olarak kendine mantıklı gelen teknik servisleri tercih edenlerin sayısı fazlaca bulunmakta.

Servis Garanti

Ekran çatlaması veya ekranın değiştirilmesi ne yazık ki garantiye girmez ve yetkili servisler bunun için oldukça fazla ücret talep ederler. Özellikle Xiaomi servisinin bir cam değiştirmek için telefonumuzun güncel fiyatının neredeyse yarısına kadar ücret istemeyi uygun görmektedir. Tüketiciler bu kısımda fazla ödeme yapmak yerine yetkili bir servis olan X acentesi aracılığıyla telefonunu tamir ettirmek isteyebilir. Bu, hem yüksek ücretler ödenmek zorunda kalmamasını sağlayacaktır hem de zamandan tasarruf edilmesine vesile olacaktır.

Orijinal merkezde cam değiştirme maliyetinin sadece 1/3’ü ile  bu konuda size yardımcı olacak teknik ekibimiz sayesinde hem zamandan tasarruf edip hem de cebinizi koruyabilirsiniz.

Xiaomi 13 Lite Ekran Değişimi Garanti Süresi

Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay süre ile yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi 13 Lite Ekran Değişimi Orijinallik

Xiaomi ekran değişimi yaparken en uzun ömürlü olan, bozulma olasılığı en düşük olan kesinlikle orijinal ekranları kullanmaktayız. Orijinal ekran yenilemeleri uzun vadede düşünüldüğü zaman en başarılı olan yöntemdir.

Ekran Değişimi Dışında Yapmakta Olduğumuz İşlemler

Xiaomi 13 Lite Arka Kapak Değişimi,

Xiaomi 13 Lite Şarj Soket Değişimi,

Xiaomi 13 Lite Entegre Değişimi,

Xiaomi 13 Lite Kulaklık Değişimi,

Xiaomi 13 Lite Kasa Değişimi,

Xiaomi 13 Lite Mikrofon Değişimi,

Xiaomi 13 Lite Anakart Onarımı,

Xiaomi 13 Lite Batarya Değişimi,

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi5 Prime Cam Değişimi

 

Xiaomi 13 Lite Ekran Değişimi için 1 değerlendirme

  1. Hakan

    Muhteşem bir cam değişimi kesinlikle

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir