Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi

Xiaomi Poco X3 ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

 Xiaomi Poco X3 Ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan 0 orjinal ekran kullanmaktayız. Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

 Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi Poco Poco X3 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi Poco X3 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

XİAOMİ TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

MEİZU TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

TELEFON ERKAN DEĞİŞİM FİYATLARI

Xiaomi Poco Poco X3 Ekran değişim süresi

Biz tufan iletişim olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müsterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büttün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi  Poco X3 ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 20 ile 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

XİAOMİ Mi Poco  X3 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Xiaomi  Poco X3Kamera değişimi,

Xiaomi Poco X3 Arka Kapak Değişimi,

Xiaomi Poco X3 Cep telefon Hoparlör tamiri,

Xiaomi Poco X3 Mikrofon Değişimi,

Xiaomi Poco X3 Sıvı Teması Onarımı,

Xiaomi Poco X3 Batarya Değişimi,

Xiaomi Poco X3 Sarj Soket Değişimi,

Xiaomi Poco X3 Kasa Değişimi,

Xiaomi Poco X3 Yazılım Güncelemesi,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Xiaomi Poco X3 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir