What's App İletişim

Apple Watch S3 Cam Değişimi

(1 müşteri değerlendirmesi)

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Apple Watch S3 38mm – 42mm Cam Değişimi

Tufan İletişim olarak Apple Watch Series 3 Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır. Cihazlarınızın değişimi oldukça temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır 

Apple Watch Series 3 Cam Değişimi Cihazınızın camı çatladı ancak görüntü var ve telefonu kullanabiliyorsanız, çatlayan cam için komple camı değiştirmek zorunda değilsiniz. Yüksek ücretler ödeyip orijinal görünümlü yan sanayi camlar taktırmayın.

Biz Telefon Tamircin olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunmaktayız.

Apple Watch Series 3 Cihazınızın çatlak veya kırık olan ön camını özel makineler vasıtasıyla basit bir şekilde söküyoruz.

Sonrasında camınızı solüsyonlar vasıtası ile temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Ardından Apple Watch Series 3 orijinal ön camlarımızdan birini alarak OCA maddesini uyguluyoruz

OCA maddesi cam ve camın birleştirilmesinde kullanılan yalıtımlı oldukça esnek bir malzemedir.

Daha sonra fabrika makinelerinin aynısı ile LCD camınız ile yeni camın birleştirilme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemin avantajları oldukça fazladır.

LCD cam sizin kendi camınız olacağından cihazınızın orijinalliği korunacaktır. Kesinlikle %1 oranında bile eksiklik hissetmeyeceksiniz, Cihazınız 0 Orijinal olacaktır.

Yapılan işlemler sonucunda Toz almaya – Sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 80 TL değerindeki cam Koruyucu Jelatini de siz değerli müşterilerimize hediye etmekteyiz.

Apple Watch Series 3 Cam Değişimi

Tufan İletişim olarak oldukça kaliteli Apple Watch Series 3 Camlar ile hizmet veren firmamız her zaman kalifiye teknisyen ve uzmanlar ile çalışmıştır. Tufan İletişim yetkilileri tüm bilgilerinizi saklı tutar ve bilgilerinizin korunması konusunda kefildir. Bunun dışında Camların tutulduğu ve Cam değişiminin yapıldığı ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır. Cihazlarınızın değişimi oldukça temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır

Apple Watch Series 3 Cam Değişimi – GARANTİ

Firmamızda yaptığımız tüm Cam değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Apple Watch Series 3 Cam Değişimi belirlenirken ve değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan 0 orijinal Cam kullanmaktayız. Orijinal Cam değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Problem akıllı saat Camı olduğu zaman kesinlikle en önemli durum kullanılacak olan yedek parçanın kalitesidir. Kalite, Camlarda en önemli konudur çünkü olması beklenenden daha düşük profilli, düşük kaliteli Camlar ile yapılmış olan Cam değişimlerinde telefonunuz ilk gün aldığınız halinden tamamıyla farklı bir hale bürünüp eskiden olduğu gibi iyi bir Cam, hissiyat performans göstermeyecektir. Örneğin Camın reaksiyon hızında gözle görülebilir gecikmeler olabilir, renklerde kendini belli edecek düzeyde kaymalar olabilir. Kadıköy’de yer alan Tufan İletişim servisimizde 1. kalite Camlar kullanarak, ortaya çıkabilecek tüm bu faktörleri defediyoruz.

Cam değişimlerinde kullandığımız tüm Cam yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite Camlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Cam değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun Cam, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamladıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.


">Apple Watch S 3 38MM Ekran Camı Değişimi #watch #tufaniletişim – YouTube

Apple Watch Series 3 – Tüm İşlemler

Apple Watch Series 3 Kamera değişimi,

Apple Watch Series 3 Kasa Değişimi,

Apple Watch Series 3 Ses Tamiri,

Apple Watch Series 3 Mikrofon Tamiri,

Apple Watch Series 3 Sıvı Teması Onarımı,

Apple Watch Series 3 Yazılım Güncellemesi,

Apple Watch Series 3 Teknik Servis,

Apple Watch Series 3 İstanbul Teknik Servis,

Apple Watch Series 3 Ankara Teknik Servis,

Apple Watch Series 3 İzmir Teknik Servis,

Apple Watch Series 3 Bursa Teknik Servis,

İlginizi Çekebilir: Iphone 13 Pro Cam Değişimi

Apple Watch S3 Cam Değişimi için 1 değerlendirme

 1. Kemal

  En güzel apple watch s3 cam değişimi yapan firma bence çok güzel işçilikleri var ellerine sağlık ustam teşekkürler.

  • Tufan İletişim

   Merhaba Kemal bey;

   Bizlere yorum bıraktığınız için teşekkür ederiz.Kendimizi geliştirmek ve siz değerli müsterilerimizin memnuniyetini kazanmak için hiç durmadan çalışıyoruz.Memnuniyetiniz bizleri de çok mutlu etti teşekkür ederiz.

   Sizleri mağazamızda tekrardan görmekten mutluluk duyarız.

   Saygılarımızla

   Tufan İletişim

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir