What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Ürünlerimiz

Lenovo Vibe P1 Şarj Soketi Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

LENOVO Z2 PRO ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Lenovo Z2 Pro şarj soketi değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak yapılmaktadır ve iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde  teslim edilmektedir. Lenovo hangi model olursa olsun 20 ile 40 dakika gibi bir sürede telefonunuzu hazırlayıp size teslim ediyoruz. Lenovo Vibe P1 şarj soketi değişimi işleminin yanı sıra telefonunuz güzel bir şekilde bakımlarını da ücretsiz yapıyoruz.

Lenovo kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorunun şarj soketi kaynaklı olması ihtimali oldukça yüksektir. Bazı durumlarda aşırı zorlama ile şarj soketini zedeleme veya içerisine yabancı madde sıkışması gibi komplikasyonlar da olabilir. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz.

Lenovo denildiğinde akla K5-K6-Z2 modelleri gelse de, bu cihazların kullanıcıları genelde bazı teknik sorunlar ile karşı karşıya. Şarjın geç olması veya hiç olmaması, kısa zamanda bitmesi, soket girişinin eskimesi gibi teknik sebeplerden oluşan bu problemleri gidermek biz teknik ekibimiz sayesinde mümkün. Teknik ekip içindeki çalışma arkadaşlarımız yapılması gerekenleri çok kısa süre içerisinde tespit edip çözümler üretmektedir.

Lenovo Vibe P1 Şarj Soketi Değişimi Sırasında Bilgiler Silinir Mi?

Değişim sırasında telefondaki herhangi bir bilgiye zarar gelmez. Şarj soketi değişimi işlemi telefonların içindeki arızalı parçaların yenileri ile değiştirilmesi yoluyla yapılmaktadır. Arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin silinmesi veya yok olmasına sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Lenovo Vibe P1 Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi

Diğer onarım ve tamir işlemlerinde olduğu gibi şarj soketi değişimi işlemimizde de 6 ay garanti verilmektedir. Onarım işleminden sonra garanti süreniz olan 6 ay boyunca size verilen garanti belgesi ile istediğiniz zaman telefonunuzdaki şarj soketi problemi için servisimize gelebilirsiniz. Garanti süresi boyunca karşılaşacağınız problemleriniz için alacağınız hizmetler daima ücretsizdir.

 Şarj soketi değişimi ne kadar sürer?

Şarj soketinin arızanın merkezi kaynağı olduğundan emin olduktan sonra tamir süresi kısadır, değişimden sonra kontrolleri yapılarak hızlıca teslim edilir. Şarj soketi değişiminden sonra genel iç temizlik ve bakım yapılır.

 

LENOVO VIBE P1 İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Lenovo Vibe P1 Ekran Değişimi.

Lenovo Vibe P1 Şarj Soket Değişimi.

Lenovo Vibe P1 Kasa Değişimi.

Lenovo Vibe P1 Batarya Değişimi.

Lenovo Vibe P1 Entegre Değişimi .

Lenovo Vibe P1 Cam Değişimi. 

Lenovo Vibe P1 Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Lenovo Vibe P1 Yazılım Program Günceleme,

Ve benzeri  bütün işlemler servisimizde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lenovo Vibe P1 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir