What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Ipad Air 2 Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Ipad Air 2 Ekran Değişimi 

Ipad 2 Air Ekran Değişimi, Cam ve soket değişimleri program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model marka fark etmeksizin desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. 

Ipad Air 2 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz  ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Ipad Air 2 EKRAN DEĞİŞİMİ GARANTİ SÜRECİ

Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak  Ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunluğumuza göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.


Ipad Air 2 EKRAN DEĞİŞİMİ DIŞINDA YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Ipad Soket Değişimi.

Tablet kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride tabletin şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir.  Bazı durumlarda aşırı zorlama içerisine yabancı madde sıkışması gibi komplikasyonlar da olabilir. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz.

Ipad Kasa Değişimi.

Kullanıma bağlı olarak tablet kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan tabletlerinizin kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek. Değiştirdiğimiz bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

Ipad Batarya Değişimi.

20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindeki bilgiler silinmeden bataryanız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur. İstanbul veya Türkiye’nin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

Ipad Cam Değişimi.

Cihazınızın ekranı çatladı ve kırıldıysa, Görüntü var, kullanabiliyorsanız, çatlayan cam yüzünden komple ekran değiştirmek zorunda kalmayın. Değişim sonrası görüntüyü veren dokunmatiği sağlayan LCD Ekran sizin kendi ekranınız olacağından, Cihazınız birebir orijinalliğini koruyacak ve Cam değişimi yapıldığını hiç kimse anlamayacaktır.

Ipad Yazılım Program Güncelleme,

Tablet markanız ne olursa olsun orijinal bir şekilde özel baxlarıyla yazılımlarınızı yüklüyoruz. Tek yapmanız gereken bize uğramanız

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ipad Air 2 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir