What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Omix X 500 Cam Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Omix X 500 Cam Değişimi

Tufan İletişim olarak Omix X 500 Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır. Cihazlarınızın değişimi oldukça temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır 

Omix X 500 Cam Değişimi Cihazınızın camı çatladı ancak görüntü var ve telefonu kullanabiliyorsanız, çatlayan cam için komple camı değiştirmek zorunda değilsiniz. Yüksek ücretler ödeyip orijinal görünümlü yan sanayi camlar taktırmayın.

Biz Telefon Tamircin olarak sizlere kurumsal bir hizmet sunmaktayız.

Omix X 500 Cihazınızın çatlak veya kırık olan ön camını özel makineler vasıtasıyla basit bir şekilde söküyoruz.

Sonrasında camınızı solüsyonlar vasıtası ile temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

Ardından Omix X 500 orijinal ön camlarımızdan birini alarak OCA maddesini uyguluyoruz

OCA maddesi cam ve camın birleştirilmesinde kullanılan yalıtımlı oldukça esnek bir malzemedir.

Daha sonra fabrika makinelerinin aynısı ile LCD camınız ile yeni camın birleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemin avantajları oldukça fazladır.

LCD cam sizin kendi camınız olacağından cihazınızın orijinalliği korunacaktır. Kesinlikle %1 oranında bile eksiklik hissetmeyeceksiniz, Cihazınız %100 Orijinal olacaktır.

Yapılan işlemler sonucunda Toz almaya – Sensör hatalarına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİ vermekteyiz.

Cam değişimi Sonrası 80 TL değerindeki cam Koruyucu Jelatini de siz değerli müşterilerimize hediye etmekteyiz.

Omix X 500 CAM DEĞİŞİM İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?

Omix X 500 cam değişimi alanında profesyonel teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak tamir, bakım ve onarım bölümümüzde maksimum 2 saat sürede yapılıyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.

GARANTİ SÜRESİ

Firmamızda yaptığımız tüm cam değişimi işlemleri 6 ay süre ile yedek parça ve işçilik garantilidir.

Omix X 500 cam değişimi yaparken en uzun ömürlü olan, bozulma olasılığı en düşük olan %100 orijinal cam kullanmaktayız. Orijinal cam yenilemeleri uzun vadede düşünüldüğü zaman en başarılı olan yöntemdir.

Omix cam değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri diğer ürünlerimiz gibi piyasada orijinal olarak kabul gören kaliteli camlardan oluşmaktadır. Ve anlaşmalı durumda olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm testleri yapılır. Sonra bizim elimize ulaşmaktadır. Omix X 500 cam değişimi yapılmasının ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun dokunmatik ve parlaklık adına tüm testlerini tamamlar.Omix X 500 Cam Değişimi Dışında Yapmakta Olduğumuz İşlemler

Omix X 500 Arka Kapak Değişimi,

Omix X 500 Şarj Soket Değişimi,

Omix X 500 Entegre Değişimi,

Omix X 500 Kulaklık Değişimi,

Omix X 500 Kasa Değişimi,

Omix X 500 Mikrofon Değişimi,

Omix X 500 Anakart Onarımı,

Omix X 500 Batarya Değişimi,

Tufan İletişim. Uzman ve tecrübeli ekibimiz tüm cep telefonu tamir işlemlerinde yanınızda

Kamera değişimi

Omix cep telefonumuzun kamera özellikleri telefonumuz için çok önemli bir yer tutuyor. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar kullanıcıları için çok önemli bir yer tutuyor .Özellikle tatilde olsun ailece çektiğimiz olsun arkadaşlarımızla çektiğimiz olsun okul hayatımızda olsun cep telefon kameralarımız çok önemlidir. Cep telefonumuzun ön ve arka kamerası birbirinden tamamen bağımsız çalışmaktadır. Kamera arızaları darbe sonrası oluşan kırık ile birlikte bulanık ve kısmi çekim şeklindedir. Veya bunun dışında kamera camında kameranın hata vermesi sonucu ortaya çıkan yazılımsal arızalardır. Eğer bir darbe sonucu oluşmuş bir arıza yok ise ilk olarak problemin yazılımsal bir sebep kaynaklı mı yoksa kameranın kendisinden mi kaynaklandığı tespit edilmelidir. Ardından konuyla ilgili yazılım güncellemesi/sıfırlaması yapılmalı veya ön kamera yenilenmelidir. Kamera değişimleri aynı gün içerisinde yapılabilmektedir ve parça temin süreci dolayısıyla bu süre uzayabilmektedir. Kamera değişimi işlemini Tufan iletişim olarak 6 Ay Garantili olarak yapmaktayız.

Omix Arka Kapak Değişimi

Omix Arka Kapak Değişimi: Cep telefonlarımızı gündelik hayatımızda kullandığımız süreçte talihsiz kazalar sonucu kırılıp, çatlayabilmektedir. Arka kapaklar orijinal bir şekilde mağazamızda değiştirmektedir. Ürünlerimiz kesinlikle orijinaldir ve mağazamız tarafında renk atması ve benzeri problemler sonucunda oluşacak sorunlara karşı 6 ay süre ile garanti vermektedir.

Omix Cep Telefon Hoparlör tamiri

Cep telefon sorunların en çok rastlanan problemlerinin başında gelen zil ses, müzik sesi vb. ses sorunlarının çözümü olarak firmamız tamamen orijinal parça değişimi yapılmaktadır. Telefonunuz ilk aldığınız gün olduğu gibi orijinal sesine sahip olur. Firmamız tarafından takılan bütün parçalar orijinaldir. Tufan iletişim olarak bu parçalar için 6 ay garanti vermekteyiz.

Omix Mikrofon Değişimi

Omix Mikrofon Değişimi: Neredeyse tüm cep telefonlarının 2 veya 3 adet mikrofonu bulunmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden karşıda konuştuğunuz kişiye ses gitmiyorsa  veya whatsapp ve benzeri sosyal ağ üzerinde konuştuğunuz zaman üst mikrofon dan ses alamıyorsanız kesin olarak çözümü bizde bulabileceksiniz. Bütün model cep telefon mikrofonlarının orijinal olarak değişimini sağlıyoruz. Mikrofonunuzdan ilk aldığınız gün olduğu gibi düzgün bir ses görüştüğünüz kişiye gider. Kaliteli hizmet sunan firmamız değişim sonrası oluşacak tüm mikrofon sorunlarına 6 ay süreli garanti vermektedir.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde en eski cep telefonu alımı, satımı ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Omix cam değişimi, program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktayız. Diğer bütün model ve markalar için desteği hizmetinize en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet ve güler yüz anlayışıdır

Omix Sıvı Teması Onarımı

. Cep telefonları elektronik anlamda sıvıya maruz kalmaktadır. Bu durumda cihazın elektronik ünitesi olan ana kartından zarar görür. Cihazın çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin cep telefonunuz camı açık iken sıvı temasına maruz kaldıysa camın arka aydınlatma devresi sıvıya maruz kalır. Kısa devreye düşer. Ve o an o ünitelerine zarar vererek cihazın kapanmasına sebep olur. Dolayısıyla bu durumda ana kartınızın doğru ve bilir teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz ileri düzeyde son teknoloji kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür. Sıvı temasına kalan ürünler servisimizde son teknoloji makinalarla özel sıvı temizleme jelleri kullanarak onarımı yapıyoruz.

Omix Batarya Değişimi

Omix Batarya değişimi. Hızlı kaliteli hizmet veren firmamız,20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindekiler silinmeden bataryanız ustalarımızca değiştirilmektedir. Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır. Telefonunuzun kullanıma bağlı belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonucu değişmesi gerekir. Şişme sonucunda mutlaka telefonumuzun bataryasını değiştirmemiz gerekmektedir aksi durumda tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz. Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 40’lara veya yüzde 30’lere düştüğünü görebilirsiniz. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterdiğini düşünün. Veya şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düştüğünü düşünün. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur. İstanbul veya Türkiye’nin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

Omix Şarj Soket Değişimi

Omix Şarj Soket Değişimi: Omix kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorunun şarj soketi kaynaklı olması olasıdır. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz. Cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon entegre benzeri parçalar bulunmaktadır. Cep telefonunuz şarj olmuyor cep telefonunuz mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz olmaktadır. Büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. cep telefonunuzun şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma gibi sebeplerden dolayı bozulur. Bazı durumlarda aşırı zorlama içerisine yabancı madde sıkışması gibi komplikasyonların oluşmuş olma şansı vardır.. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz. Lütfen teknik servis hizmetlerini doğru ve güvenilir olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz. Onun için tek yapmanız gereken telefonu servisimize yada ücretsiz anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderebilirsiniz.

Omix Kasa Değişimi

Omix cep telefon kasa değişimi: Mağazamızda bütün model cep telefon orijinal kapak kasa değişimi 1 saat gibi bir zamanda orijinal fabrika çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları çizilir, kırılır, ezilir, bükülür veya belli bir süre sonra deformasyona uğrar. Deformasyona uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek. Değiştirdiğimiz bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

Omix Yazılım Güncellemesi

Omix cep telefon yazılım yüklenmesi: Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orijinal bir şekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz. Cep telefonunuz orijinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.

İlginizi Çekebilir: Meizu 17 cam Değişimi

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Omix X 500 Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir