Samsung A43 Cam Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Samsung A43 Cam Değişimi

Samsung A43 cam değişimi hizmeti ekran değişimine göre çok daha kolay bir işlemdir. Daha az maliyetlerle yapılabilmesine rağmen orijinal yedek parça kullanılmaması durumunda telefonu ilk günkü performansı ile kullanılabilmesi mümkün olmamaktadır. Kısa süre içerisinde camın çizilmesi veya kırılması da söz konusu olmaktadır. 

Telefon camı açılır

Ekran diğer parçalardan ayrılır

Bağlantı kablosu var ise zarar verilmeden açılır

Yeni ekran ve cam bileşeni monte edilir

Telefon tamamen kapatılır ve kullanıma hazır hale getirilir

Samsung A43 Cam Değişimi

Tufan İletişim olarak Samsung A43 Cam Değişimi yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır. Cihazlarınızın değişimi oldukça temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır.

Samsung cam değişimi hangi durumlarda yapılır?

Dokunma arızası, görüntü gelmeme ve görüntü hatası (camda yukarı ve aşağı çizgiler, mürekkep bulaşması, camda siyah noktalar) gibi durumlarda cam değişimi yapılır. 

Samsung cam değişimi zamanının geldiğini nasıl anlarsınız?

Camda siyah noktalar varsa ve dokunmatik sorunlarınız varsa camın değiştirilmesi gerekir. cam değiştirilirken parmak izi okuyucu zarar görmez. Servisimizde cam değişimi yapıldığında cama bağlı parmak izi okuyucu, ön kamera, sensör ve ahizenin filmi doğru bir şekilde çıkarılarak yeni cama yeniden takılmaktadır.

Camı değiştirdikten sonra akılda tutulması gerekenler nelerdir?

Camını değiştirmeden önce genel testlerin cep telefonunda yapılması tavsiye edilir ve telefondaki sorunun camdan mı yoksa başka bir sorundan mı kaynaklandığını test etmeniz önerilir. Sıvıya maruz kalma veya güçlü darbeler veya düşmelerden kaynaklanan cam sorunları olan telefonlar da kontrol edilmeli ve diğer parçalar arızalıysa bildirilmelidir.

Cam değiştirme parmak izi testi

Cam değiştirme, parmak izi işlevinin zayıf olmasına neden olabilir. Bunun temel nedeni ise merdiven altı dediğimiz yerde onarımların yapılmasıdır. Ayrıca bu işe dikkat edilmeden yapılan işlemlerde parmak izi bozulma ihtimali de bulunuyor. Unutmayın, cam değişimi sırasında parmak izinin zarar görmesinin tek nedeni teknik personelin ihmalidir.

Cam Değişimi Garanti Süresi

Firmamızda yaptığımız tüm cam değişimi işlemleri 6 ay süre ile yedek parça ve işçilik garantilidir.

Samsung A43 Cam Değişimi Orijinallik

Samsung A43 cam değişimi yaparken en uzun ömürlü olan, bozulma olasılığı en düşük olan 0 orijinal cam kullanmaktayız. Orijinal cam yenilemeleri uzun vadede düşünüldüğü zaman en başarılı olan yöntemdir.

Samsung cam değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri piyasada orijinal olan kaliteli camlardan oluşmaktadır. Anlaşmalı durumda olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından testleri yapılmaktadır. Daha sonra bizim elimize ulaşmaktadır. cam değişimi yapılmasının ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun dokunmatik ve parlaklık adına tüm testlerini tamamlar. 

Cam Değişimi Dışında Yapmakta Olduğumuz İşlemler

Samsung A43 Arka Kapak Değişimi,

Samsung A43 Şarj Soket Değişimi,

Samsung A43 Entegre Değişimi,

Samsung A43 Kulaklık Değişimi,

Samsung A43 Kasa Değişimi,

Samsung A43 Mikrofon Değişimi,

Samsung A43 Anakart Onarımı,

Samsung A43 Batarya Değişimi,

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi5 Prime Cam Değişimi

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Samsung A43 Cam Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir