What's App İletişim

Ürünlerimiz

Tufan İletişim Cep Telefonu Teknik Servisi > Ürünler > Telefon Ekran ve Cam Değişimi > Xiaomi > Xiaomi Mi 10 5G Premium Edition Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 5G Premium Edition Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Xiaomi Mi 10 5G Premium Edition Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 5G Ekran Değişimi fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişimi işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Mi 10 5G Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi M2001J2C ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

XİAOMİ TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

MEİZU TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

TELEFON ERKAN DEĞİŞİM FİYATLARI

Xiaomi Mi 10 5G Ekran değişim süresi

Biz tufan iletişim olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müsterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büttün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi Mi 10 5G ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 20 ile 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

XİAOMİ Mi 10 5G İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

XİAOMİ Mi 10 5G Kamera değişimi,

XİAOMİ Mi 10 5G Arka Kapak Değişimi,

XİAOMİ Mi 10 5G Cep telefon Hoparlör tamiri,

XİAOMİ Mi 10 5G Mikrofon Değişimi,

XİAOMİ Mi 10 5G Sıvı Teması Onarımı,

XİAOMİ Mi 10 5G Batarya Değişimi,

XİAOMİ Mi 10 5G Sarj Soket Değişimi,

XİAOMİ Mi 10 5G Kasa Değişimi,

XİAOMİ Mi 10 5G Yazılım Güncelemesi,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Xiaomi Mi 10 5G Premium Edition Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir