What's App İletişim

Ürünlerimiz

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişim fiyatlarımız -Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak ekran değişim işleminiz, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika 40 dakika  arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan 0 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi Redmi 9 Pro ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Xiaomi Redmi Note 9 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

XİAOMİ TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

MEİZU TELEFON EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

TELEFON ERKAN DEĞİŞİM FİYATLARI

 

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi videosu

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran değişim süresi

Biz tufan iletişim olarak yaptığımız bütün işlemler servisimizce 6 ay garantili olup siz değerli müsterilerimize garanti belgesi ile teslim ediyoruz.Yılların tecrübesine sahip profesyonel ustalarımızca cep telefonunuzu en hızlı ve en kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Yapılan büttün ekran değişimleri video kayıt sistemi ile canlı olarak izleyebilir telefonunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimlerimiz iş yoğunluğuna göre 20 ile 30 dakika gibi kısa bir sürede onarımını tamamlıyoruz.

Xiaomi Redmi Note 9 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

Xiaomi Redmi Note 9 Kamera değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Arka Kapak Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Cep telefon Hoparlör tamiri

Xiaomi Redmi Note 9 Mikrofon Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Sıvı Teması Onarımı

Xiaomi Redmi Note 9 Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Sarj Soket Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Yazılım Güncelemesi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir