What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Xiaomi Redmi Note 5A Pil Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Açıklama

Xiaomi Redmi Note 5A Pil Değişimi NASIL YAPILIR ?

Tufan İletişim olarak Xiaomi Redmi Note 5A pil değişim yapılan ortamın statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortam olmasına önem veriyoruz. Bunun dışında teknisyenlerimiz de daima statik elektrikten arındırılmış bileklik ve sterilize edilmiş eldiven kullanmaktadır Xiaomi Redmi Note 5A pil değişimi bakım ve onarım bölümümüzde alanında profesyonel teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji oldukça profesyonel ekipmanlar kullanılarak değerli müşterilerimize teslim edilir.

Xiaomi Redmi Note 5A Pil DEĞİŞİMİ GARANTİ KAPSAMI

Firmamızda yaptığımız tüm pil değişimi işlemleri 8 ay süreyle geçerli yedek parça ve işçilik garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 5A pilsını değiştirirken sağlığı yerinde ve en kullanışlı olan 0 orijinal pil kullanmaktayız. Orijinal pil değişimleri her zaman sizin için en doğru olan yöntemdir.

Xiaomi Redmi Note 5A pil değişimlerinde kullandığımız pil parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orijinal kalitede pillerden oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orijinal yedek parça toptancıları tarafından bütün testleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Xiaomi Redmi Note 5A pil değişimi yapılmasının ardından servis ekibimiz cep telefonunuzun her türlü pil test işlemlerini tamamlayıp telefonunuzu size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi Note 5A Pil DEĞİŞİMİ NE KADAR SÜRER?

Cihazlarını oldukça uzun süre teknik servise teslim etme konusunda endişeli olan telefon kullanıcıları, pil değişimi ne kadar sürer? sorusunu sürekli sormaktadırlar. Bazı teknik servisler sizlere günler süren bir işlem zamanı sunuyor bile olabilir. Fakat teknik servisimize bırakılan cihazların pil değişimlerini genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

pil değişimi sonrasında cihazınızı ilk zamanki pil performansıyla kullanmaya devam edebilecek, karşılaştığınız pil sorunlarıyla çok uzun bir süre karşılaşmak durumunda kalmayacaksınız.

Xiaomi Redmi Note 5A Pil Arızası

Xiaomi Redmi Note 5A pil sıkıntısı oluşturabilecek nedenler genel itibariyle orijinal şarj aleti kullanmama, cihazı şarjda iken kullanma gibi nedenlerdir. Bu hatalar pil ömrünü kısaltmakta ve değişim şart haline gelmektedir.

Bilgilerim Silinir Mİ?

Hayır, bilgilerinizin silinmesini gerektirecek hiçbir işlem yapmamaktayız. Bu sebeple bilgileriniz silinmez

 

Xiaomi Redmi Note 5A pil Değişimi Dışında Yaptığımız İşlemler

Xiaomi Redmi Note 5A Pil Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 5A pil Sorunu,

Xiaomi Redmi Note 5A Cam Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 5A Dokunmatik Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Çatlaması,

Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Kırılması,

Xiaomi Redmi Note 5A Kapak Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 5A Şarj Soketi Değişimi,

Xiaomi Redmi Note 5A Ses Sorunu,

Xiaomi Redmi Note 5A Sıvı Teması Onarımı,

Xiaomi Redmi Note 5A Yazılım Güncellemesi,

Xiaomi Redmi Note 5A Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 5A İstanbul Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 5A Ankara Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 5A Kadıköy Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 5A İzmir Teknik Servis,

Xiaomi Redmi Note 5A Bakırköy Teknik Servis,

 

Xiaomi Redmi Note 5A Kamera Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A cep telefonumuzun kamera özellikleri özellikler arasında çok önemli bir yer tutuyor. Telefonlarda bulunan kameralar kullanıcısı için oldukça önemlidir. Özellikle tatilde, ailece çektiğimiz fotoğraflarda, arkadaşlarımızla çektiğimiz fotoğraflarda telefonumuzun kamerası oldukça önemlidir. Cep telefonunuzun arka kamerası ön kameradan bütünüyle bağımsız çalışmaktadır. Kamera arızaları genellikle darbe sonrası oluşan hasar ile birlikte bulanıklık veya kısmi renk hataları şeklinde görülür. Eğer darbe sonucu oluşmuş hasardan kaynaklı bir durum mevcut değil ise öncelikle sorunun yazılımsal bir nedenden mi kaynaklandığın tespiti yapılmalı daha sonrasında konuyla ilgili yazılım güncellemesi hatta duruma göre sıfırlaması yapılmalı veya ön kameranın tamamıyla değiştirilmesi gereklidir. Kamera değişimleri parçaların elimizde olması durumunda aynı gün içerisinde yapılabilmektedir. Kamera değişimi Tufan iletişim olarak 8 Ay Garantili olarak yapılmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 5A Arka Kapak Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Arka Kapak Değişimi: Cep telefonlarımızı günlük hayatımızda kullanırken başımıza beklenmedik kazalar gelebilir. Bu kazalar sonucunda kırılan, hasar gören arka kapakların değişimi tamamen orijinal bir şekilde mağazamızda yapılmaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle orijinal olup mağazamız tarafından bazı hatalar sonucunda oluşacak sorunlara karşı 8 ay garanti verilmektedir.

Xiaomi Redmi Note 5A Cep Telefon Hoparlör tamiri

Cep telefon sorunlarından en çok karşılaşılan sorunlardan olan ses problemleri örneğin zil sesi, müzik sesi ve benzeri ses sorunların çözümü için firmamız orijinal parça değişimi hizmetinde bulunmaktadır. Telefonunuzun ilk aldığınız gün gibi orijinal sesine sahip hale getirecek firmamızda takılan bütün parçalar orijinal olup sorunlara karşı mağazamızca 8 ay garanti vermekteyiz.

Xiaomi Redmi Note 5A Mikrofon Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Mikrofon Değişimi: Bütün cep telefonlarının 2 veya 3 mikrofonu bulunmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden karşıya ses gitmiyorsa veya sosyal ağlar üzerinden iletişime geçtiğin zaman üst mikrofon çalışmıyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütün model cep telefon mikrofonlarının orijinal olarak değişimini sağlıyoruz. Kaliteli hizmet sunan firmamız değişim sonrası oluşacak mikrofon sorununa 8 ay garanti vermektedir.

İstanbul Kadıköy’de en eski cep telefonu alımı satımı teknik servis hizmeti veren firmamız Xiaomi Redmi Note 5A pil değişimi, program yazılım vb. bütün işlemleri hizmetinize sunmaktadır. Model fark etmeksizin hizmetimizi en iyi şekilde veriyoruz. Hedefimiz birinci derecede kalite hizmet, bunun yanında güler yüz anlayışıdır

Xiaomi Redmi Note 5A Sıvı Teması Onarımı

Xiaomi Redmi Note 5A cep telefonu sıvı temas onarımı: Xiaomi Redmi Note 5A Cep telefonları sıvı temasına maruz kaldığı durumda cihazın elektronik ünitesi olan ana kartından zarar görür. Sebebi ise cihazın çalışması için var olan gerekli voltaj değerlerinin devre üzerinde etkin bir şekilde geziyor olmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bu durumda ana kartınızın alanında uzman teknisyenler tarafından onarılması gerekmektedir. Bilinmelidir ki zarar gören bu cep telefonunuz oldukça ileri düzey teknoloji ürünleri kullanılarak üretilmiş bir elektronik üründür. Sıvı temasına maruz kalan ürünlerin servisimizde yine son teknoloji makineler ile özel sıvı temizleme jelleri yardımı ile onarımı yapılmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 5A Pil Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A pil değişimi: 20 dakika gibi bir sürede telefonunuzun içindekiler silinmeden pilnız teknisyen ustalarımızca değiştirilebilir. Tüm akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır. Xiaomi Redmi Note 5A marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrünün sonuna gelir veya şişme tarzı problemler sonucu değişmesi gerekir. pilin şişmesi durumunda mutlaka telefonunuzun pilini değiştirmeniz gerekmektedir aksi durumda patlama gibi tehlikeli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. pil göstergeniz bazen dengesiz değerler gösterebilir örneğin telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda ise yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşur. İstanbul veya Türkiye’nin neresinden olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Bütün ürünlerimiz garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 5A Şarj Soket Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A Şarj Soket Değişimi: Xiaomi Redmi Note 5A kullanıcısının en çok karşılaştığı sorunlardan biride telefonun şarj olmamasıdır. Eğer cep telefonunuz şarj olmuyorsa, sorun şarj soketi kaynaklı olabilir. Şarj soketi tamirini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata sağlıyoruz. cep telefonunuzun şarj soketinin üzerinde kulaklık soketi ve mikrofon entegre benzeri parçalar bulunmaktadır. cep telefonunuz şarj olmuyor, cep telefonunuz bilgisayarı görmüyor, Cep telefonunuz mikrofonu çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, büyük bir ihtimalle şarj soketinin değişmesi gerekmektedir. cep telefonunuzun şarj soketi; orijinal olmayan adaptör kullanmak, araç üzerinden şarj etmek, sıvı teması, tozlanma gibi sebeplerden dolayı bozulur. Bu ve benzeri durumlar için cihazınızı rahatlıkla servisimize getirebilirsiniz. Teknik servis hizmetlerinizi güvenilir ve işinde uzman olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzu servisimize verebilir ya da ücretsiz anlaşmalı olduğumuz kargolar vasıtasıyla gönderebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 5A Kasa Değişimi

Xiaomi Redmi Note 5A cep telefon kasa değişimi: Mağazamızda her model cep telefon orijinal kapak kasa değişimi 1 saat gibi kısa bir zamanda yapılmakta, orijinal fabrika çıkışı gibi siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Cep telefonları fabrika çıkışı itibariyle genellikle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Bu durumu kimse istemez. Deformasyona uğrayan cep telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza telefonunuzu teslim etmek veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek. Değiştirdiğimiz bütün ürünler mağazamızca garantilidir.

Xiaomi Redmi Note 5A Yazılım Güncellemesi

Xiaomi Redmi Note 5A cep telefon yazılım yüklenmesi: Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orijinal bir şekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.

CEP TELEFONUYLA İLGİLİ BÜTÜN İŞLEMLERİNİZDE PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ.

 

İlginizi Çekebilir: TCL 10 Flex Ekran Değişimi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Xiaomi Redmi Note 5A Pil Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir