What's App İletişim
Tel: 0216 330 12 12 Gsm: 0553 711 72 72

Turkcell T80 Ekran Değişimi

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Garanti: 6 Ay
Kargo: Tüm Türkiye ücretsiz
Hediye: Kırılmaz cam jelatin

Açıklama

Turkcell T80 Ekran Değişimi

TURKCELL T80 ekran değişimi-Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli TURKCELL teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak Teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümümüzde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanılarak Turkcell T80 telefon ekran değişimi işlemini, günlük iş yoğunlumuza göre 30 dakika ile 1 saat arasında yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Firmamızda yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantilidir.

Turkcell T80 ekran değişimi yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü olan 0 orjinal ekran kulanmaktayız.Orjinal ekran değişimleri uzun vadede en başarılı olan yöntemdir.

Turkcell T80 telefon Ekran değişimlerinde kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri piyasada orijinal olarak kabul gören orjinal kalite ekranlardan oluşmakta ve anlaşmalı olduğumuz orjinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından tüm kontrolleri yapıldıktan sonra elimize ulaşmaktadır. Turkcell T80 ekran değişimi işleminin ardından teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekran,dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayıp yeni ekran üzerine ücretsiz Turkcell T80 ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırdıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

TURKCELL EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

EKRAN DEĞİŞİM FİYATLARI

TURKCELL T80 İLE İLGİLİ DİĞER YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER

TURKCELL T80 Kamera değişimi

TURKCELL T80 Cep telefon Hoparlör tamiri 

TURKCELL T80 Mikrofon Değişimi

TURKCELL T80 Sıvı Teması Onarımı

TURKCELL T80 Batarya Değişimi

TURKCELL T80 Sarj Soket Değişimi

TURKCELL T80 Kasa Değişimi

TURKCELL T80 Yazılım Güncelemesi

Turkcell T80 cep telefon yazılım yüklenmesi:Cep telefonunuz ister android ister İOS ister windows olsun yazılım hatası olan cihazlarınızı orjinal bir sekilde özel baxlarıyla yazılımlarınız yüklüyoruz.Cep telefonunuz orjinal haline getiriyoruz tek yapmanız gerek bize uğramanız.
CEP TELEFONUYLA İLGİLİ BÜTÜN İŞLEMLERİNİ PROFESYONLE EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GRUR DUYARIZ.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Turkcell T80 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir